Odkazy


Komentáre (226)

 1. ján čáni
  Feb 22, 2017 at 10:37 AM

  Dobrý deň, pani Mauréry
  Budeme mať česť pohovoriť si s Vami po festivalovej projekcie Učiteľky dňa 28. februára na 45. Feste v Belehrade?
  S úctou
  Ján Čáni, režisér Slovenskej redakcie, Televízie Vojvodiny, rtv.rs

 2. ján čáni
  Feb 22, 2017 at 10:36 AM

  Dobrý deň, pani Mauréry
  Budeme mať česť pohovoriť si s Vami po festivalovej projekcie Učiteľky dňa 28. februára na 45. Feste v Belehrade?
  S úctou
  Ján Čáni, režisér Slovenskej redakcie, Televízie Vojvodiny, rtv.rs

 3. maja brezinova
  Feb 21, 2017 at 12:03 PM

  Dobrý deň, pani Mauréry.

  Náš hotel opäť participuje na podujatí Noc literatúry
  www.literaturenight.eu
  https://www.facebook.com/Noc-literat%C3%BAry-488076637959215/?fref=ts

  Podujatie sa v tomto roku koná 10.05.2017 /streda/ a čítanie v rámci Kežmarku bude prebiehať okrem nášho hotela i na Kežmarskom hrade, v drevenom artikulárnom kostole a v Galérii u Anjela.

  Radi by sme Vás touto cestou oslovili s prosbou o participáciu - účinkovanie formou čítania úryvku z vybranej knihy v rozsahu 5 x 15 min (17,00 - 20,00 hod).

  Pokiaľ Vás myšlienka projektu zaujala a súhlasíte so spoluprácou, zašlite nám, prosím, podmienky.


  S úctou,

  Maja BREZINOVÁ
  Hotel Manager

  Boutique Hotel Hviezdoslav ****, Kežmarok
  HOST OF THE YEAR 2017 award winner
  Boutique Luxury Hotel 2016 /country winner/
  www.hotelhviezdoslav.sk

  +421 917 404 506
  brezinova@hotelhviezdoslav.sk

 4. Lucia Farkašová
  Feb 20, 2017 at 11:37 PM

  Vážená pani Mauréry,
  dovoľujem si Vás osloviť v mene organizácie Future Generation Europe, o. z..

  V prvom rade by som sa Vám chcela predstaviť. Volám sa Lucia Farkašová a som project leader nového mentorského projektu Wake Up, ktorého prvé kolo by sme chceli odštartovať v marci 2017.

  V súčasnosti je na Slovensku mnoho mladých ľudí, ktorí vôbec netušia čo robiť po skončení strednej školy, poprípade po skončení vysokej školy. Sú to ľudia, ktorí nemajú odvahu na to, aby využili príležitosti, ktoré sa im naskytnú. Cieľom projektu Wake Up je dosiahnutie pozitívnej zmeny osobnosti mladého stredoškoláka alebo vysokoškoláka. Vďaka tomuto projektu by sa mal účastník, teda mentee, naučiť vytvárať si svoje krátkodobé a dlhodobé ciele a plniť ich, získať soft skills pre svoj osobnostný rozvoj a v neposlednom rade by mal s pomocou mentora prísť na to, čomu by sa chcel v budúcnosti venovať.

  Ja osobne som si taktiež prešla touto fázou života, kedy bolo pre mňa najdôležitejšie to, kam ísť na párty. Avšak život nie je len o ,,víne a hrách“. Sama som ešte len študentkou na vysokej škole, no uvedomila som si, že ak chcem niečo v živote dosiahnuť, musím sa prestať báť a začať na sebe ,,makať“. Vďaka jednému rozhodnutiu v rámci prokrastinácie počas skúškového obdobia, sa môj život zmenil o 180°. Vstúpila som do občianskeho združenia FG Europe a vďaka tomu som sa naučila novým veciam a mnohým sa dodnes ďalej učím. Vďaka tomu sa už dnes nebojím čeliť hocijakým výzvam ani prekážkam, a viem akým smerom sa mám ďalej uberať. Naše občianske združenie dáva možnosť rozvíjať sa nielen svojim členom, ale aj mladým ľudom na Slovensku. Snažíme sa im ukázať, že ak človek chce a pracuje na sebe, otvoria sa mu mnohé dvere.

  V projektovom tíme sme sa zhodli, že práve Vy by ste boli vhodným mentorom pre náš pilotný projekt. Sme presvedčení, že práva vďaka Vám a Vašim skúsenostiam si mladý človek začne veriť, prestane sa báť robiť rozhodnutia a v neposlednom rade sa z neho stane ambiciózny človek, pre ktorého bude jednoduchšie dosiahnuť to, čo si zaumieni.

  Dovoľujem si Vás preto osloviť s ponukou stať sa mentorom v projekte Wake Up. Boli by sme veľmi radi, ak by ste sa stali súčasťou nášho projektu a pomohli mladému človek nájsť svoj smer. V prípade Vášho záujmu Vám zašleme detailnejšie informácie o projekte s informáciou čo daný mentoring obsahuje. V prípade, ak by ste sa chceli stretnúť osobne, sme Vám plne k dispozícii.

  Viac info projekte: www.futuregenerationeurope.eu/wakeup
  Vopred Vám ďakujem za Vašu odpoveď.

  S úctou,
  Lucia Farkašová
  Project Leader

 5. Mišo zo Spiša
  Feb 09, 2017 at 07:33 PM

  Milá pani Zuzka, som potešený Vašimi úspechmi a napriek tomu že nie som práve najlepším a najtypickejším TV divákom, som filmovým a divadelným nadšencom a filmovým pozorovateľom. Veľmi Vám fandím vo všetkom, čo robíte. Myslím, že svoje poslanie naplĺňate ozaj dobre :-) a fakt výborne spievate. Ak by som vedel kam, tak by som Vám rád poslal namiesto ruží nejakú svoju muziku. Možno Vás poteší, lebo neviem ako sa dá kytica poslať mailom :-) ak mi dáte vedieť kam, tak Vám pošlem dajaký ten svoj svojský album svojej muziky. michal.smetanka@gmail.com
  držím Vám palce, zotrvávajte v pokoji a radosti.
  Mišo

 6. Lenka
  Feb 06, 2017 at 10:39 PM

  Milá Zuzano,
  Vaše práce mě tak moc oslovila, a asi i ovlivnila, že jsem se rozhodla Vám to napsat.
  Vaše přirozené herectví jeho lehkost a opravdovost je krása sledovat, člověka tak vtáhne do děje, dokonalý zážitek. Pocit, který vyvolává je velmi silný.
  Vaše provedení Čerešní…dlouho jsem nic lepšího neslyšela.
  Když vidím Váš úžasný výkon a vzpomenu si na Vaše slova, která jsem slyšela v nějakém rozhovoru „když pro to člověk udělá maximum, na výsledku nezáleží“ a potom vidím, Váš výkon/výsledek, dává mi to sílu pořád se dál snažit dělat své maximum, protože u Vás to funguje skvěle!
  Zpíváte opravdu nádherně, určitě nejsem sama, kdo by moc rád navštívil Váš koncert :-) 
  Děkuji Vám a přeji hodně zdraví, pohody a práce, která Vás osloví (a to sobecky i kvůli sobě :-)
  S Úctou
  Lenka

 7. Mgr.Psotny
  Jan 17, 2017 at 11:24 AM

  Dobry den p. Maurery,
  Rad by som sa spytal ci je mozne dostat Vasu autogram kartu s podpisom?
  Vopred dakujem za ochotu
  S pozdravom
  Mgr. Psotny

 8. Juraj Krupec
  Dec 26, 2016 at 12:33 PM

  Pekný sviatočný deň,
  Zuzka,počul som v rozhlase 25.12.2016,kde Vás spovedala redaktorka,že zháňate cd od Sarah McLachlan-Wonderalnd(2016).Mohol by som Vám ho darovať.Okrem toho aj cd Winersong(2006)Až máte záujem.Kontakt:0902636081,Drieňová 9,Malinovo.S pozdravom dôchodca a veľký fanúšik muziky. Juraj Krupec

 9. Patrik Šúň
  Dec 17, 2016 at 01:14 AM

  Dobry den pani Zuzana Maurery,.,
  Chcem vas o nieco poprosit chcem ten Batovansky ZADARMO obchod znovu otvorit kde ludia mozu hocico priniest a kazdy si stade moze zobrat cokolvek ZADARMO kto bude chciet moze dobrovolne prispiet neziadam vas o ziadne financie, len vas chcem poprosit ci by ste neboly tvarou tohto projektu,.,
  A prepacte teraz na zaciatok vam korunky nemozem dat ziadne,.,
  Ak vsetko pojde do vianoc by som to chcel otvorit,.,
  Ked nie nic sa nedeje prepacte ze som otravoval,.,
  S pozdravom Patrik Šúň Partizanske Slovensko,.,
  Kontakt 0948230570,,,
  V pripade ze by ste maly zaujem tak my poslite telefonne cislo a ja vam zavolam, alebo my zavolajte vy Dakujem este raz,,
  Tymto sposobom odstranime chudobu na celom Svete a skoncia vsetky vojny na celom Svete,.,
  Mojim cielom to je otvorit na celom Svete v kazdom meste aj dedine,.,

 10. Míša
  Jul 21, 2016 at 07:03 PM

  Dobrý den, můžu se zeptat, ve které z těch dvou verzí písně Pane, si jedným z nás (ze soundtracku Zvonár u Matky Božej) zpívá Zuzana, jak je uvedeno na jejích stránkách. Dle databáze Discogs, obě verze nazpívala Adriena Bartošová, nikoli Mauréry. Její jméno na nosiči navíc není vůbec zmíněno ( https://www.discogs.com/Various-Zvonár-U-Matky-Božej-Hudba-Z-Filmu/release/7393467 )

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13
 14. 14
 15. 15
 16. 16
 17. 17
 18. 18
 19. 19
 20. 20
 21. 21
 22. 22
 23. 23